Blog

Latest Posts

Działanie Ducha Świętego – 8

By w pełni skorzystać z poniższych rozważań, korzystanie z księgi Słowa Bożego będzie nieodzowne. By w tym pomóc, pierwszych parę odnośników ma załączone linki; kliknij, a link otworzy Biblię internetową, z której później już sam będziesz mógł korzystać. Materiał opracowany przez Dr. Arnolda G. Fruchtenbauma E. Powszechność Chrztu Duchem Świętym Następną prawdą dotycząca Chrztu Duchem ŚwiętymContinue reading “Działanie Ducha Świętego – 8”

Działalność Ducha Świętego – 7

By w pełni skorzystać z poniższych rozważań, korzystanie z księgi Słowa Bożego będzie nieodzowne. By w tym pomóc, pierwszych parę odnośników ma załączone linki; kliknij, a link otworzy Biblię internetową, z której później już sam będziesz mógł korzystać. Materiał opracowany przez Dr. Arnolda G. Fruchtenbauma C. Kto jest wykonawcą chrztu Duchem Świętym? Jeśli chodzi oContinue reading “Działalność Ducha Świętego – 7”

Ból

Originally posted on Moje dygresje na temat:
Ciężko mi pisze się ten blog. Trudny jest powrót myślami do najczarniejszych chwil mojego życia. Literacko przepiękny on nie będzie. Jednak ostatnio tyle osób jest w bólu fizycznym i emocjonalnym. Chcę powiedzieć wam, że być może nie wiem tak do końca, jak bardzo was boli, jak głęboka jest…

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Wpisz email, by dostawać wiadomość o nowych wpisach

%d bloggers like this: